Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W Wewnątrzszkolnym Konkursie Informatycznym, którego organizatorami byli nauczyciele przedmiotów informatycznych: Waldemar Wdowiak i Tomasz Zwierzew rywalizowało 11 3-osobowych drużyn z klas: 1A, 2A, 3A i 4A. Konkurs odbywał się na podobnych zasadach jak w znanych teleturniejach, gdzie zawodnicy po wyświetleniu pytań naciskają przycisk (grzybek), który powoduje wyświetlenie lampki. Drużyna, która wykaże się największym refleksem i prawidłowo odpowie na pytanie otrzymuje punkty.

W wyniku rundy eliminacyjnej do etapu finałowego zakwalifikowały się cztery drużyny:

  • ADMIN1 z klasy 3A (Oskar Strojny, Adrian Szulc, Marcin Redlica);
  • Paczacze z klasy 3A (Michał Wariacki, Mateusz Socha i Patryk Tokarczyk);
  • 2AE z klasy 2AE (Dawid Kazanowski, Dawid Repka, Bartosz Gnat);
  • Pierwiastek z delty z klasy 3A i 4A (Michał Kuciński, Patryk Borowski, Kamil Repa);

Podczas gorącej atmosfery etapu finałowego, drużyny odpowiadały na 20 pytań konkursowych. Największym refleksem i co najważniejsze wiedzą, okazała się drużyna Paczacze (Michał Wariacki, Mateusz Socha i Patryk Tokarczyk) z klasy 3A zdobywając 11 pkt.!

Puchar przechodni, dyplomy oraz nagrody w postaci multimedialnych głośników oraz książek informatycznych wydawnictwa Helion, wręczała p. Wanda Gołebiowska - dyrektor Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego, p. starszy aspirant Kordian Mazuryk, oraz członkowie jury konkursowego: Jarosław Pieszczek i Tomasz Zwierzew – nauczyciele przedmiotów informatycznych.

GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM!!!

Szczególne podziękowania należą się p. Markowi Salacie - kierownikowi Pracowni Ćwiczeń Praktycznych przy PCKZ oraz p. Arkadiuszowi Pokrywie - nauczycielowi praktycznej nauki zawodu, którzy pomogli prawidłowo zainstalować urządzenie pozwalające na przeprowadzenie konkursu w wymyślonej przez organizatorów formule!