Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Nowy rok szkolny i nowa szata graficzna Naszej szkolnej witryny!

Cały tydzień trwały prace związane z aktualizacją CMS Joomla! i rozszerzeń zainstalowanych w serwisie. CMS Joomla! to system zarządzania treścią w oparciu o który zbudowana jest Nasza witryna. Trzeba było przeorganizować niemal cały system nawigacji, uporządkować artykuły oraz stworzyć nowe moduły i grafiki.

Andrzej HerzbergTomasz KowalskiSerdeczne podziękowania należą się właścielom serwisu Joomla-Monster.plDJ-Extensions.com, panu Andrzejowi Herzbergowi i Tomaszowi Kowalskiemu, którzy przekazali Nam swój najnowszy produkt: szablon JM-University. Szablon ten jest przygotowany z myślą o witrynach edukacyjnych i dlatego doskonale nadaje się dla Nas :-)

Prowadzona przez nich firma należy do czołówki światowej oferującej szablony i rozszerzenia dla Joomla!

Dodatkowo do szablonu otrzymaliśmy dwa niezwykle cenne rozszerzenia z serwisu DJ-Extensions. Pierwsze z nich to bardzo popularny i wysoko oceniany DJ-MediaTools dzięki któremu będziemy mogli tworzyć niezwykłe slidery i galerie zdjęć. Za pomocą drugiego rozszerzenia: DJ-Tabs, będziemy mogli uatrakcyjnić treści Naszego serwisu i prezentować je w formie zakładek (tabs) lub rozwijanych belek (tzw. akordeonu).

nowy szablon pckziu

Szablon JM-University jest w pełni responsywny, więc wygląd szkolnej strony powinien być prawidłowo wyświetlany zarówno na ekranach tradycyjnych monitorów jak i laptopach, tabletach i smartfonach.

Jeszcze raz gorąco dziękujemy Joomla-Monster.pl 

P.S.
Pomimo, że jest już wiele zrobione, to na pewno znajdzie się kilka miejsc, które wymagają modyfikacji. Mam nadzieję, że w ciągu tego roku szkolnego wspólnie uda się Nam poprawić wszystkie dotychczasowe niedociągnięcia ;-)

WSZYSTKICH CHĘTNYCH (ZARÓWNO UCZNIÓW JAK I NAUCZYCIELI)
GORĄCO ZARASZAM DO WSPÓŁPRACY PRZY TWORZENIU,
ROZBUDOWYWANIU POSZCZEGÓLNYCH DZIAŁÓW SERWISU!!!

(formularz kontaktowy)