Kwalifikacyjne kursy zawodowe
Kursy i szkolenia w PCKZiU
Technik informatyk
Monster w PCKZiU
Previous Next Play Pause
Kwalifikacyjne kursy zawodowe Kwalifikacyjne kursy zawodowe
Kursy i szkolenia w PCKZiU Kursy i szkolenia w PCKZiU
Technik informatyk Technik informatyk
Monster w PCKZiU Monster w PCKZiU

NASI PARTNERZY

Korpo Sp. z o.o.
Kancelaria prawna Król i Wspólnicy
loading...

GIMTI

loading...

DBI

loading...

Informatyka

loading...

WF

loading...

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Firma Korpo jest obecna w Polsce od roku 1995 i zatrudnia obecnie około 400 osób, które pracują na najnowocześniejszych obrabiarkach CNC. Specjalizują się w produkcji specjalnych przekładni zębatych, czołowych i planetarnych, specjalnych napędów elektrycznych, silników elektrycznych prądu stałego i zmiennego oraz łożysk do wieńców obrotowych. Jest to nasza firma partnerska, dzięki której uczniowie odbywają staże oaz praktyki.
18 maja 2016r. o godz. 14.00 w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, ul. Wrocławska 30a odbyło się spotkanie, podczas którego została podpisana umowa patronacka pomiedzy firmą Firmą Korpo Sp. z o.o. w Jaworze a Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Jaworze. Firma obejmuje patronatem technikum kształcące w zawodzie technik mechanik.
Firma Korpo Sp. z o.o. nie tylko organizuje kształcenie praktyczne w siedzibie firmy, umożliwia odbycie stażu i praktyk zawodowych, ale także wspiera szkołę finansowo. Przykładem jest ufundowanie dla szkoły „kącika relaksu” (stoliki, pufy, fotele) w budynku przy ul. Wrocławskiej i ul. Dworcowej. Jest to miejsce gdzie uczniowie mogą teraz odpocząć i porozmawiać podczas przerw. Od początku wiosny uczniowie PCKZIU mogą korzystać również z nowego miejsca wypoczynku. Skwer przy szkole zyskał zupełnie nowy wygląd. Swoim otoczeniem zachęca do zatrzymania się na chwilę. Nowe ławki ułatwią uczniom wypoczynek i zachęcą do nauki na świeżym powietrzu.


Uczniowie, nauczyciele oraz Dyrekcja dziękują firmie Korpo!