Kwalifikacyjne kursy zawodowe
Kursy i szkolenia w PCKZiU
Technik informatyk
Monster w PCKZiU
Previous Next Play Pause
Kwalifikacyjne kursy zawodowe Kwalifikacyjne kursy zawodowe
Kursy i szkolenia w PCKZiU Kursy i szkolenia w PCKZiU
Technik informatyk Technik informatyk
Monster w PCKZiU Monster w PCKZiU
loading...

GIMTI

loading...

DBI

loading...

Informatyka

loading...

WF

loading...

User Rating: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

Ofertę Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaworze wzmacnia Program Stypendialny adresowany do uzdolnionej młodzieży. Jego celem jest wspieranie najlepszych uczniów, czyli takich, których średnia ocen wynosi minimum 4,75 i którzy posiadają co najmniej bardzo dobre zachowanie. Dzięki fundatorowi nagród, w wysokości 130 zł miesięcznie, czyli naszemu Organowi ProwadzącemuStarostwu Powiatowemu w Jaworze – kształtujemy aktywne postawy społeczne młodzieży, rozwijamy jej zainteresowania, inspirujemy do działań poprzez popularyzowanie pozytywnych wzorców zachowań. Nagrody pieniężne w wysokości 50 zł miesięcznie trafiły także do tych uczniów, którzy posiadają bardzo dobre zachowanie i średnią ocen 4,0. Jesteśmy bardzo dumni z naszych trzydziestu pięciu „perełek”, które otrzymały wyróżnienia za osiągnięcia naukowe, sportowe oraz artystyczne!

 

Stypendium za najwyższe wyniki w nauce (średnia ocen ≥4,75 i co najmniej bardzo dobre zachowanie) – 130 zł miesięcznie otrzymały następujące osoby:

1 Ancerowicz Weronika
2 Duda Kinga
3 Więczkowska Kinga
4 Kowalska Patrycja
5 Grzelak Damian
6 Poterała Łukasz
7 Hopek Adrian
8 Staniszek Natalia
9 Szurek Maciej
10 Korman Kacper
11 Gwóźdź Klaudia
12 Pelc Marlena
13 Piętka Sandra
14 Pieszczek Wiktoria
15 Kuska Damian
16 Karpiej Mariusz
17 Jędrzejczyk Olga
18 Zaraś Katarzyna
19 Lesiak Wiktoria
20 Zawierucha Sandra
21 Szczepaniak Kinga
22 Dmytryk Ewelina
23 Słuja Anna

Stypendium za najwyższą średnią ocen w klasie (średnia ocen ≥4,00 i co najmniej bardzo dobre zachowanie) – 50 zł miesięcznie otrzymali następujący uczniowie:

1 Szmydt Klaudia
2 Ziemba Michał
3 Marczyńska Renata
4 Olszewska Monika
5 Płodzień Daria
6 Suszek Rafał
7 Biskupowicz Olga
8 Łosik Anna
9 Stefaniak Angelika
10 Mospan Paweł
11 Zaremba Łukasz
12 Bełza Kamil

Młoda, zdolna i skromna uczennica PCKZiU uważa, że inwestycja w kształcenie daje możliwość jej na lepsze jutro.
- Uczyć lubiłam się zawsze. Zdobywanie nowej wiedzy nigdy nie sprawiało mi problemów- twierdzi Monika. Kiedy przyszłam do PCKZiU w Jaworze nie marzyłam, że kiedykolwiek zostanę stypendystką. To dyrekcja mojej szkoły, która dba o każdego ucznia, uświadomiła mi, że dzięki solidnej nauce mogę otrzymać taką pomoc. Zatem jeszcze bardziej skupiłam się na pracy. Otrzymane środki finansowe przeznaczyłam na pomoc naukową: nowoczesne kursy uczenia się języka obcego, a także fachową literaturę, która pomaga mi w nauce do matury.
Uczennica w swojej wypowiedzi podkreśliła, iż nie jest łatwo zostać stypendystą i my wszyscy dobrze o tym wiemy. Trzeba ciężko pracować, starać się być lepszym od kolegów. Jednak jak widać, jest tu nas niemała rzesza. To dobrze świadczy o polskiej młodzieży. A także to, że z całego serca dziękujemy za pomoc, za docenienie naszego wysiłku, za istotne wsparcie finansowe, które pozwala nam spełniać nasze potrzeby i plany na przyszłość.
Mamy nadzieję, iż ciężko pracujący stypendyści, dzięki otrzymanej pomocy będą realizować swoje plany i najskrytsze marzenia.